  • Mfr # OS-DS-D-35-L-19890
  • Zoro # G809448789
/ea
Key Features
Legend
Restricted Area
Height
3.5"
Self-Adhesive
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OS-DS-D-35-L-19890
Width
5"
Height
3.5"
Thickness
0.1"