  • Mfr # D-A-10-999980
  • Zoro # G209671817
Thickness
0.1 in
Length
10"
Sign Mounting Style
Self Adhesive
Double-Sided
No
Size
10 in x 30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
D-A-10-999980
Thickness
0.1 in
Length
10"
Size
10 in x 30 in
Height
30"