  • Mfr # D-A-10-999962
  • Zoro # G309671847
/ea
Key Features
Double-Sided
No
Size
10 in x 30 in
Length
10"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
D-A-10-999962
Size
10 in x 30 in
Length
10"
Thickness
0.1 in
Height
30"