  • Mfr # D-A-10-999959
  • Zoro # G009671826
Length
10"
Size
10" X 30"
Thickness
0.1 in
Height
30"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
D-A-10-999959
Length
10"
Size
10" X 30"
Thickness
0.1 in
Height
30"