  • Mfr # D-A-10-999955
  • Zoro # G309672097
/ea
Key Features
Thickness
0.1 in
Sign Mounting Style
Self Adhesive
UV Resistant
Yes
Length
10"
Double-Sided
No
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
D-A-10-999955
Country of Origin
United States
Dimensions
Thickness
0.1 in
Length
10"
Height
30"
Size
10 in x 30 in