  • Mfr # P-ARROW12-999952
  • Zoro # G209672982
Length
12"
Double-Sided
No
Thickness
0.1 in
Height
36"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
P-ARROW12-999952
Length
12"
Thickness
0.1 in
Height
36"