  • Mfr # P-ARROW10-999945
  • Zoro # G009673820
Height
30"
Thickness
0.1 in
Length
10"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
P-ARROW10-999945
Height
30"
Thickness
0.1 in
Length
10"
Size
10" X 30"