  • Mfr # C-16-CIR-DS-WS- Black
  • Zoro # G409679521
/ea
Key Features
Thickness
0.1 in
Double-Sided
Yes
Sign Mounting Style
Yard Stakes
Height
16 in
Width
0.04 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
C-16-CIR-DS-WS- Black
Country of Origin
United States
Dimensions
Thickness
0.1 in
Height
16 in
Width
0.04 in
Length
16 in