  • Mfr # D-A-12-999935
  • Zoro # G009671185
/ea
Key Features
Double-Sided
No
UV Resistant
Yes
Thickness
0.1 in
Size
12 in x 36 in
Sign Mounting Style
Self Adhesive
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
D-A-12-999935
Country of Origin
United States
Dimensions
Thickness
0.1 in
Size
12 in x 36 in
Length
12"
Height
36"