  • Mfr # D-A-12-999928
  • Zoro # G909671148
Length
12"
UV Resistant
Yes
Sign Mounting Style
Self Adhesive
Size
12 in x 36 in
Thickness
0.1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
D-A-12-999928
Length
12"
Size
12 in x 36 in
Thickness
0.1 in
Height
36"