  • Mfr # P-ARROW10-999927
  • Zoro # G409673468
Thickness
0.1 in
Length
10"
Double-Sided
No
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
P-ARROW10-999927
Thickness
0.1 in
Length
10"
Height
30"