Caution-Hot Work Zone 18in Non-Slip Floor Marker, 16" x 16", FD-2-R-16-99863
Mfr # FD-2-R-16-99863
Zoro # G409625252
/eaKey Features
Width
0.01 in
Height
16 in
Sign Mounting Style
Self Adhesive
UV Resistant
Yes
Thickness
0.1 in
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
FD-2-R-16-99863
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
0.01 in
Height
16 in
Thickness
0.1 in
Length
16 in
Size
18"