  • Mfr # D-A-12-999916
  • Zoro # G709671249
Length
12"
Sign Mounting Style
Self Adhesive
UV Resistant
Yes
Height
36"
Double-Sided
No
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
D-A-12-999916
Length
12"
Height
36"
Thickness
0.1 in
Size
12 in x 36 in