  • Mfr # C-36-CIR-DS-WS- Babys first Christmas
  • Zoro # G609701732
/ea
Key Features
Height
36 in
Length
36 in
Sign Mounting Style
Yard Stakes
Double-Sided
Yes
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
C-36-CIR-DS-WS- Babys first Christmas
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
36 in
Length
36 in
Width
0.04 in
Thickness
0.1 in
Size
36"