  • Mfr # C-36-CIR-DS-WS- Happy st Patrick Day
  • Zoro # G909701579
/ea
Key Features
Sign Material
Corrugated Plastic
Thickness
0.1 in
Double-Sided
Yes
Sign Mounting Style
Yard Stakes
Length
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
C-36-CIR-DS-WS- Happy st Patrick Day
Country of Origin
United States
Dimensions
Thickness
0.1 in
Length
36 in
Width
0.04 in
Height
36 in
Size
36"