Mfr # C-36-CIR-DS-WS- Its a Girl
Zoro # G809701730
/eaKey Features
Sign Material
Corrugated Plastic
Double-Sided
Yes
Width
0.04 in
Height
36 in
Thickness
0.1 in
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
C-36-CIR-DS-WS- Its a Girl
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
0.04 in
Height
36 in
Thickness
0.1 in
Length
36 in
Size
36"