  • Mfr # P-ARROW12-999898
  • Zoro # G809672917
Height
36"
Thickness
0.1 in
Double-Sided
No
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
P-ARROW12-999898
Height
36"
Thickness
0.1 in
Size
12" X 36"
Length
12"