  • Mfr # C-ARROW12-999885
  • Zoro # G209671978
Yard Stakes
Double-Sided
No
UV Resistant
Yes
Length
12"
Thickness
0.1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
C-ARROW12-999885
Length
12"
Thickness
0.1 in
Height
36"
Size
12 in x 36 in