Electrical Panel 18in Non-Slip Floor Marker, 16" x 16", FD-R-16-99851
  • Mfr # FD-R-16-99851
  • Zoro # G809627078
/ea
Key Features
Width
0.01 in
Height
16 in
Sign Mounting Style
Self Adhesive
UV Resistant
Yes
Thickness
0.1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
FD-R-16-99851
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
0.01 in
Height
16 in
Thickness
0.1 in
Length
16 in
Size
18"