  • Mfr # D-A-10-999881
  • Zoro # G309671403
/ea
Key Features
Double-Sided
No
Thickness
0.1 in
Length
10"
Sign Mounting Style
Self Adhesive
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
D-A-10-999881
Thickness
0.1 in
Length
10"
Height
30"
Size
10 in x 30 in