Exit 16in Non-Slip Floor Marker, 16" L, 16" H, FD-2-C-16-99944
  • Mfr # FD-2-C-16-99944
  • Zoro # G509626609
Width
0.01 in
Height
16 in
Thickness
0.1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
FD-2-C-16-99944
Width
0.01 in
Height
16 in
Thickness
0.1 in
Size
16"
Length
16 in