Fire Exit 18in Non-Slip Floor Marker, 16" L, 16" H, FD-2-R-16-99845
  • Mfr # FD-2-R-16-99845
  • Zoro # G909625356
/ea
Key Features
Width
0.01 in
Height
16 in
Sign Mounting Style
Self Adhesive
UV Resistant
Yes
Thickness
0.1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
FD-2-R-16-99845
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
0.01 in
Height
16 in
Thickness
0.1 in
Size
18"
Length
16 in