  • Mfr # D-A-12-999833
  • Zoro # G809670784
Length
12"
Size
12" X 36"
Thickness
0.1 in
Height
36"
Double-Sided
No
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
D-A-12-999833
Length
12"
Size
12" X 36"
Thickness
0.1 in
Height
36"