  • Mfr # C-ARROW12-DS-999832
  • Zoro # G209672074
Height
36"
Sign Mounting Style
Yard Stakes
UV Resistant
Yes
Thickness
0.1 in
Length
12"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
C-ARROW12-DS-999832
Height
36"
Thickness
0.1 in
Length
12"
Size
12" X 36"