  • Mfr # D-A-12-999829
  • Zoro # G809670760
/ea
Key Features
Sign Mounting Style
Self Adhesive
Thickness
0.1 in
Height
36"
Length
12"
Double-Sided
No
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
D-A-12-999829
Thickness
0.1 in
Height
36"
Length
12"
Size
12 in x 36 in