  • Mfr # C-24-CIR-DS-WS- Happy st Patrick Day
  • Zoro # G909684650
/ea
Key Features
Height
24 in
Sign Mounting Style
Yard Stakes
UV Resistant
Yes
Sign Material
Corrugated Plastic
Double-Sided
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
C-24-CIR-DS-WS- Happy st Patrick Day
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
24 in
Length
24 in
Width
0.04 in
Thickness
0.1 in
Size
24"