  • Mfr # OS-2PACK-NS-D-35-V-13546
  • Zoro # G012203533
Key Features
Legend
Hours Of Operation Receiving ____
Length
5 in
Width
3.5 in
Thickness
0.03 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
OS-2PACK-NS-D-35-V-13546
Length
5 in
Width
3.5 in
Size
3.5 in W x 5 in L
Thickness
0.03 in