  • Mfr # D-A-12-999805
  • Zoro # G609670731
/ea
Key Features
UV Resistant
Yes
Length
12"
Double-Sided
No
Size
12 in x 36 in
Height
36"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
D-A-12-999805
Length
12"
Size
12 in x 36 in
Height
36"
Thickness
0.1 in