  • Mfr # C-16-CIR-DS-WS- Its a Girl
  • Zoro # G409683894
/ea
Key Features
Sign Material
Corrugated Plastic
UV Resistant
Yes
Double-Sided
Yes
Width
0.04 in
Sign Mounting Style
Yard Stakes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
C-16-CIR-DS-WS- Its a Girl
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
0.04 in
Length
16 in
Thickness
0.1 in
Height
16 in
Size
16"