  • Mfr # C-36-CIR-DS-WS-Its a Girl
  • Zoro # G109687550
/ea
Key Features
Sign Material
Corrugated Plastic
UV Resistant
Yes
Sign Mounting Style
Yard Stakes
Width
0.04 in
Thickness
0.1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
C-36-CIR-DS-WS-Its a Girl
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
0.04 in
Thickness
0.1 in
Length
36 in
Height
36 in
Size
36"