  • Mfr # D-A-10-999793
  • Zoro # G009670751
Length
10"
Height
30"
Double-Sided
No
Size
10 in x 30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
D-A-10-999793
Length
10"
Height
30"
Size
10 in x 30 in
Thickness
0.1 in