  • Mfr # OS-2PACK-NS-D-35-L-13977
  • Zoro # G512201756
Key Features
Legend
Laundry Room Hours ____ Am - ____ Pm
Length
3.5 in
Width
5 in
Thickness
0.03 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OS-2PACK-NS-D-35-L-13977
Length
3.5 in
Width
5 in
Size
5 in W x 3.5 in L
Thickness
0.03 in