  • Mfr # P-ARROW10-999769
  • Zoro # G109674864
Height
30"
Mounting Holes
Double-Sided
No
Length
10"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
P-ARROW10-999769
Height
30"
Length
10"
Thickness
0.1 in