  • Mfr # D-A-10-999724
  • Zoro # G609670670
Size
10 in x 30 in
Length
10"
Thickness
0.1 in
Double-Sided
No
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
D-A-10-999724
Size
10 in x 30 in
Length
10"
Thickness
0.1 in
Height
30"