  • Mfr # D-A-12-999713
  • Zoro # G009672779
/ea
Key Features
Double-Sided
No
Thickness
0.1 in
Size
12 in x 36 in
UV Resistant
Yes
Height
36"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
D-A-12-999713
Country of Origin
United States
Dimensions
Thickness
0.1 in
Size
12 in x 36 in
Height
36"
Length
12"