  • Mfr # OS-2PACK-NS-D-35-V-14589
  • Zoro # G412216157
Key Features
Legend
No Food Or Drink Beyond This Point
Length
5 in
Width
3.5 in
Thickness
0.03 in
Sign Shape
Rectangle
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
OS-2PACK-NS-D-35-V-14589
Country of Origin
United States
Dimensions
Length
5 in
Width
3.5 in
Size
3.5 in W x 5 in L
Thickness
0.03 in
Details
Legend
Sign Material
Vinyl Decal
Sign Shape
Rectangle
Description
  • •DURABLE ALL-WEATHER DESIGN: Our 5 in. X 3.5 in. commercial-grade OSHA Notice labels are made with UV-protected vinyl label, ensuring a lifetime of maintenance-free usage even in the most extreme indoor and outdoor environments.