  • Mfr # C-24-CIR-DS-WS- No Spider
  • Zoro # G209684732
/ea
Key Features
Thickness
0.1 in
Length
24 in
UV Resistant
Yes
Height
24 in
Sign Material
Corrugated Plastic
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
C-24-CIR-DS-WS- No Spider
Country of Origin
United States
Dimensions
Thickness
0.1 in
Length
24 in
Height
24 in
Width
0.04 in
Size
24"