  • Mfr # OS-2PACK-NS-D-35-L-14893
  • Zoro # G812217099
Key Features
Legend
No Texting While Driving Sign With Symbol
Width
5 in
Thickness
0.03 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OS-2PACK-NS-D-35-L-14893
Width
5 in
Thickness
0.03 in
Length
3.5 in
Details
Legend
Description
  • •DURABLE ALL-WEATHER DESIGN: Our 5 in. X 3.5 in. commercial-grade OSHA Notice labels are made with UV-protected vinyl label, ensuring a lifetime of maintenance-free usage even in the most extreme indoor and outdoor environments.