One Way Aisle Non-Slip Floor Graphic, 11" x 11", FD-C-11-99979
  • Mfr # FD-C-11-99979
  • Zoro # G009625249
/ea
Key Features
Width
0.1 in
Height
11 in
Sign Mounting Style
Self Adhesive
UV Resistant
Yes
Thickness
0.1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
FD-C-11-99979
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
0.1 in
Height
11 in
Thickness
0.1 in
Size
11"
Length
11 in