  • Mfr # OS-MISC-D-35-L-19478
  • Zoro # G109481837
/ea
Key Features
Legend
AED Sign (with graphic)
Sign Material
Decal
Height
3.5"
Length
5"
Thickness
0.1"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
OS-MISC-D-35-L-19478
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
3.5"
Length
5"
Size
3.5 in x 5 in
Thickness
0.1"