OSHA Caution, 3.5" Height, 5" Width, Decal, OS-CS-D-35-L-19227
  • Mfr # OS-CS-D-35-L-19227
  • Zoro # G909408911
/ea
Key Features
Legend
Robot Operating Area Do Not Enter Authorized Persons Only
Height
3.5"
Sign Material
Decal
Sign Mounting Style
Self-Adhesive
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OS-CS-D-35-L-19227
Dimensions
Width
5"
Height
3.5"
Thickness
0.1"