OSHA Caution, 3.5" Height, Decal, OS-CS-D-35-L-19201-10PK
  • Mfr # OS-CS-D-35-L-19201-10PK
  • Zoro # G109419052
Key Features
Legend
Low Pressure Manifold Do Not Connect High-Pressure Cylinder
Height
3.5"
Length
5"
Thickness
0.1"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OS-CS-D-35-L-19201-10PK
Height
3.5"
Length
5"
Size
3.5 in x 5 in
Thickness
0.1"