  • Mfr # OS-DS-D-35-V-1025
  • Zoro # G009448206
/ea
Key Features
Legend
All Drivers Must Chock Wheels
Width
3.5"
Height
5"
Sign Material
Decal
Sign Mounting Style
Self-Adhesive
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
OS-DS-D-35-V-1025
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
3.5"
Height
5"
Thickness
0.1"
Length
3.5"