  • Mfr # OS-DS-D-35-V-2513
  • Zoro # G409550349
Legend
Do Not Stand While Bus Is In Motion
Width
3.5"
Height
5"
Sign Material
Decal
Sign Mounting Style
Self-Adhesive
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
OS-DS-D-35-V-2513
Dimensions
Width
3.5"
Height
5"
Thickness
0.1"
Length
3.5"