  • Mfr # OS-DS-D-35-V-2359
  • Zoro # G409510886
Legend
Caution Automatic Fire Extinguisher
Width
3.5"
Thickness
0.1"
Height
5"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OS-DS-D-35-V-2359
Dimensions
Width
3.5"
Thickness
0.1"
Height
5"
Length
3.5"