OSHA Danger, Disconnect Before Servicing Spanish, 5in X 3.5in Decal, OS-DS-D-35-LS-1129
  • Mfr # OS-DS-D-35-LS-1129
  • Zoro # G909496130
Legend
Disconnect Before Servicing Spanish
Height
3.5"
Self-Adhesive
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OS-DS-D-35-LS-1129
Width
5"
Height
3.5"
Thickness
0.1"