  • Mfr # OS-DS-D-35-L-2501
  • Zoro # G209454359
Legend
Keep Off Containment Berm Use Walkways Only
Width
3.5"
Thickness
0.1"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OS-DS-D-35-L-2501
Width
3.5"
Thickness
0.1"
Length
5"