  • Mfr # OS-DS-D-35-L-1960
  • Zoro # G109455388
Legend
High Voltage Storage Capacitors Discharge
Height
3.5"
Self-Adhesive
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
OS-DS-D-35-L-1960
Width
5"
Height
3.5"
Thickness
0.1"