OSHA Danger Sign, High Voltage Unauthorized Spanish, 5in X 3.5in Decal, OS-DS-D-35-LS-1349
  • Mfr # OS-DS-D-35-LS-1349
  • Zoro # G809495769
Legend
High Voltage Unauthorized Spanish
Height
3.5"
Self-Adhesive
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
OS-DS-D-35-LS-1349
Width
5"
Height
3.5"
Thickness
0.1"