  • Mfr # OS-DS-D-35-VS-1679
  • Zoro # G909538526
Legend
Never Remove Panel Bilingual
Width
3.5"
Height
5"
Sign Material
Decal
Sign Mounting Style
Self-Adhesive
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OS-DS-D-35-VS-1679
Dimensions
Width
3.5"
Height
5"
Thickness
0.1"
Length
3.5"